http://www.decolicious.pl/sklep/kategoria/wieszaki-na-ubrania

Czy urządzając kuchnię można zestawiać kolejne elementy ze sobą tak jak klocki? Dziś jest to możliwe. W nowoczesnych kuchniach coraz częściej pojawiają się meble modułowe. Są bardzo estetyczne, proste w formie i szalenie funkcjonalne. Korzystając z gotowych modułów, które doskonale do siebie pasują możemy maksymalnie wykorzystać dostępną w pomieszczeniu przestrzeń, o co nie zawsze łatwo w przypadku umeblowania klasycznego.

Czasami moduły są na tyle małe, że dobierając je z głową możemy wypełnić wolne obszary kuchni co do centymetra, co jest bardzo ważne w przypadku niewielkiego metrażu. Jeśli ktoś jest ponadto zwolennikiem minimalizmu w aranżacji, będzie zachwycony efektami. Modułowe podejście do urządzania kuchni jest o tyle dobre, że w pomieszczeniu tym wykonujemy wiele rutynowych czynności opartych o schemat. Takie właśnie są nowoczesne meble składane z modułów – schematyczne i zorientowane w pierwszej kolejności na walory praktyczne.

Za skromnymi, nie rzucającymi się w oczy frontami kryją się pojemne szafki oraz szuflady z organizerami. Wystarczy jedynie sięgnąć do środka i po chwili mamy w ręce dokładnie to, czego szukaliśmy. Nie trzeba długo szperać w meblu, by znaleźć potrzebny produkt lub przedmiot. W meblach modułowych urzeka ich pragmatyzm.

Każdy klient może samodzielnie zaplanować, jak ma wyglądać jego kuchnia i oprzeć się na własnym doświadczeniu. Wszystko można tak rozlokować w pomieszczeniu, by korespondowało to z indywidualnym rytmem pracy i wyrobionymi przez lata nawykami.

http://www.tanibankiet.pl/meble/mapa-witryny http://www.thermofloc-polska.com/